| Kappy1325 a întrebat:

Cum se da SMS pe Bongo? Pls, dau coroana!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti scrii numele, localitatea si judetul ceva de genul" buna ma numesc... si stau in...", atat

| Andreeaaadc a răspuns:

Ii dai msj la nr 1405, dar vezi ca nu merge daca esti pe digilaughing

| deeeaqq a răspuns:

Mesaj la 1405 cu numele tău și orașul, gen "Emil Sitaru, Sibiu"
!

| NellieLovett a răspuns:

Trebuie sa trimiti sms la 1405 cu numele si orasul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu coroana tată, ca nu mergi la mort, ti am m ai zis, funda bre.

| Xdreaper21 a răspuns:

Dai sms la 1405
Dai numele de familie si prenumele orasul
A da si costa da nu conteaza
Apropo coroana e de **** aici funda e ftw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este efectiv o pierdere de bani... oricum spune numai minciuni, daca trimiti doar o data inteleg ai facut-o de curiozitate dar daca trimiti de mai multe ori deja devine o prostie