| DeeaD1 a întrebat:

Cum se face print screen pe telefon? Funda pentru primul raspuns

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Apesi pe butonul lateral din dreapta care inchide si deschide telefonul + butonul din mijloc de langa [ ] in acelasi timp.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a face ''printscreen'' trebuie sa apesi simultan pe butoanele ''home'' si ''power'' sau pe butoanele ''home'' si ''volume down''.
O zi buna.

| RareşTPUro a răspuns:

Fiecare telefon are modul lui de a face "ScreenShot" - Da-mi un raspuns cu telefonul tau. Marca + modelul ca sa stim!

| DeeaD1 explică (pentru RareşTPUro):

E Samsung galaxy GT-S7562

| RareşTPUro a răspuns (pentru DeeaD1):

Apesi pe butonul lateral din dreapta care inchide si deschide telefonul + butonul din mijloc de langa [ ] in acelasi timp.

| DrakeN a răspuns:

Depinde ce telefon ai, dar la majoritatea telefoanelor se face cu butonul de on/off + butonul de Home... Daca nu merge asa exista aplicatii cu widget-uri pentru screenshot!