| Adelaaaaaaaa a întrebat:

Cum se joaca dumb ways 2? ce trebuie sa faci la el? funda big grin

4 răspunsuri:
| diabolykull a răspuns:

Ca pe prima versiune, dai pe zonele ce iti apar, si te joci laughing))))

| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

Pai...are provocari noi fata de dumb ways 1. Oricum este mult mai tare. Are mai multe statii in care trebuie sa rezolvi provacari noi. Cand trenul ajunge la final ai terminat jocul.
Bafta!

| Adelaaaaaaaa explică (pentru diabolykull):

Nu stiam ca trebuie sa ma joc bine ca esti tu deasteaptahappy

| albertito2012 a răspuns:

Provocarile sunt mai amuzante, uita-te pe youtube. jocul a fost dezvoltat exceptional si animatiile au iesit foarte ok. joaca-te, o sa-ti placa!