| nimicitorul a întrebat:

CUm se misca jocurile pe un tel Samsung Galaxy Chat GT-B5330...se misca bine adica nu vreau sa se mijte in reluare asa sa mearga tot timpu bine.Multumes A si este bun acest telefon am auzit ca este nou?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Jocurile se mişcă destul de bine, cu CONDIŢIA să fie jocuri compatibile cu acest model ( şi nu foarte performante, care folosesc multe "resurse", deoarece procesorul este mai slab ).
Deci, nu poţi compara cu jocuri rulate pe un procesor dual-core de 1 GHz...

Acest telefon este unul bunicel şi la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-White.html

Toate cele bune.