| Roberto07 a întrebat:

Cum se numește aplicatia cand suna cineva, sa fiu sunat si eu si prietena in acelasi timp de aceeasi persoană.

2 răspunsuri:
| Samoilă_Sebastian_2000 a răspuns:

Nu ai nevoie de aplicatie, poti face asta cu telefonul chiar in timp ce vorbesti cu aceea persoana sa faci conferinta.

| Pika69 a răspuns:

Nu prea stiu ce vrei sa spui dar daca este vorba de o conferinta *adica sa vorbesti tu o prietena si alte persoane* nu ai nevoie de nicio aplicatie ai o optiune cand vorbesti cu cineva "adauga persoane la apel" daca telefonul tau nu poate face asta intreaba una din persoanele cu care vrei sa vorbesti daca au aceasta optiune.
*nu prea cred ca exista o aplicatie pentru apelul normal doar daca vrei sa incerci skype sau ceva*