| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate sa ma sune cineva daca eu i-am blocat numarul?
Aceeasi voce, de pe acelasi numar, suna la ore diferite, chiar si noaptea.
Multumesc pentru "luminare".

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ești sigur că întradevar ai blocat acel număr?
Poate e o eroare a telefonului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate nu este buna aplicatia telefonului, descarca una de pe net,, https://apkpure.com/......ocksmscall

| NoriAl a răspuns (pentru anonim_4396):

Telefonul (o versiune mai veche) nu are aceasta optiune. Am descarcat din Play.

| anonim_4396 explică (pentru NoriAl):

Incearca-o pe asta, nu are cum sa nu functioneze, eu i-am rezolvat cuiva o problema din asta in doua minute, intr-un microbuz, am luat o aplicatie la intamplare cautata pe google iar a doua zi mi-a zis ca nu a mai sunat-o nici nr ala si nici cineva cu privat