| IoanaaxD a întrebat:

Cum se poate trimite un mesaj cu numar ascuns?
dau funda happy

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

#31# apoi numarul.

| Delicacy a răspuns:

Simplu.Nu este posibil.

| ツDiana a răspuns:

Nu mai merge.sad

| hatze a răspuns:

E cam imposibil, am auzit si eu ca trebuie inaintea mesajului sa pui o combinatie de litere si cifre si eu le-am incercat, dar degeaba

| DeathlyScream a răspuns:

Nu cred ca se poate trimite mesaj doar apel cu nr ascuns cu #31# happy

| PuFiLiCi98 a răspuns:

Buna. Nu merge. Am cautat pe net, am intrebat si la operatori de telefonie si nimic. Doar apelurile merg cu numar ascuns. happy

| Ouster98 a răspuns:

Nu cred ca se poate dar s-ar putea asa:
Ori intri in setari si te pui pe ascuns la informatii apelant si trimiti mesajul, ori pui la destinatar inaintea nr de telefon #31# si trimiti.
Sper ca te-am ajutat!

| izutza96 a răspuns:

Nu se poate trimite eu am incercat dan n'am putut straight face

| GabrielleGby a răspuns:

Simplu... scrii inainte de numarul de telefon #31# ex: #31#0726548213 (nu e un numar adevarat l-am inventat) sper ca te-am ajutat