| adriangabor92 a întrebat:

Cum se pune o imagine pe fundal la Nokia lumia 635? Cum se pune o melodie la sunet de apel si la mesaje de pe cardul de memorie la Nokia lumia 635?

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salute,pentru a schimba imaginea de. fundal, intri la setari--lock screen si apoi dai la photos..de acolo sigur the descurci.

1 răspuns:
| GeorgianaAdelina2000 a răspuns:

Buna Adrian! Sa iti pui ton de apel sa zicem melodia avioane de hartie nu poti. Poti doar melodiile telefonului. Ca sa iti pui alt ton ca melodie poti sa descarci un program am si eu Lumia doar ca am 530 da nu diferentiaza foarte mult si ca imagine de fundal dai la setari >start + tema > fundal start