| alexutzascumpy91 a întrebat:

Cum se resofteaza un telefon marca Allview P5 mini?

Răspuns Câştigător
| bugativeyRO a răspuns:

Scuze, dar se pare ca Firmware-ul la P5 mini nu exista pe internet... Singura solutie este service-ul sad

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Te referi la reset de fabrica? daca la asta te referi si folosesti android, ai optiune in meniul telefonului.

| bugativeyRO a răspuns:

Apai ramai blocat/a la logo-ul telefonului? sau inca mai poti naviga prin meniu etc?

| alexutzascumpy91 explică:

Mentionez ca nu pot intra pe telefon pentru ca este blocat pentru ca a umblat cineva pe el si mi-a bagat de prea multe ori modelul de blocare si imi cere contul gmail pe care nu il stiu si vreau sa-mi resoftez telefonul fara al mai duce la service

| bugativeyRO a răspuns (pentru alexutzascumpy91):

Scuze, dar se pare ca Firmware-ul la P5 mini nu exista pe internet... Singura solutie este service-ul sad

| alexutzascumpy91 explică:

Mersi oricum