| Magi3 a întrebat:

Cum se salveaza pozele primite de la o persoana pe aplicatia "Snapchat" de pe android?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aceste poze nu se salveaza. asa este softul.
http://www.yoda.ro/......n-loc.html

| Magi3 explică (pentru Salontanul):

O amica de-a mea, are ipone 4 si si-a salvat 3 snap-uri de la mine...

| Salontanul a răspuns (pentru Magi3):

Se poate sa fi facut pe moment un printscreen. Altfel nu se poate.

3 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Bună dimineața,ai găsit vreo rezolvare la problema ta sau încă nu?
Există unele programe de înregistrat pe google play,Apple store,windows store gen Rec Screen Recorder,de salvat nu merg salvate, decât prin screenshoot ori înregistrând cu un alt device cameră, alt smartphone etc
Din câte am observat în conversația cu respectiva persoană ținând apăsat lung, se salvează postarea respectivului la care ai comentat.
Dacă ai găsit altă modalitate, anunță-mă și pe mine aici sau în mesaj privat
Sper că am putut să te ajut!
Să ai un sfârșit de săptămână binecuvântat
Marius