| B3STqB0Y a întrebat:

Cum sterg contactele SDN depe Orange Hiro? [FUNDA]

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Contactele SDN nu pot fi sterse din telefon. Ce poti face este sa intri in aplicatia de contacte, apesi butonul de mai multe optiuni pentru a accesa campul de "Contacte de afisat". Aici poti alege grupul de contacte pe care sa le afiseze telefonul tau. Intrucat contactele SDN se afla pe SIM, poti debifa grupul SIM si astfel nu mai apar acele contacte.

Cu prietenie,
Orange Helper

| B3STqB0Y explică (pentru OrangeHelper):

Mersi... Auzi cum e bine pentru telefon sa-l las complet descarcat sau pe la 5-10% sa-l bag la incarcat cand se descarca?

6 răspunsuri:
| MarianAlex112 a răspuns:

Cu alcool

| B3STqB0Y explică (pentru MarianAlex112):

Nu am chef de glume!

| MarianAlex112 a răspuns (pentru B3STqB0Y):

Cu alcool(spirt) sau otet ca sunt de cupru

| Koss a răspuns:

Contactele alea se sterg cu myphoneexplorer happy

| Dudas_Andreea_1986 a răspuns (pentru Koss):

Esti dragut sa imi spui cum ca mie nu mi le vede nici myphoneexplorer big grin ori nu stiu eu