| 00dey a întrebat:

Cum şterg jocuri de pe un Sony Ericsson x10i?

Răspuns Câştigător
| YoshiFan a răspuns:

Meniu -> Setari -> Aplicatii -> Gestionare aplicatii. Cauti jocul/aplicatia, il/o selectezi apoi dai Dezinstalare. Confirmi cu OK si inchizi fereastra cu OK

| 00dey explică (pentru YoshiFan):

Multumesc frumos (:

| YoshiFan a răspuns (pentru 00dey):

Ai uitat sa marchezi ca raspuns castigator raspunsul meu! happy

| 00dey explică (pentru YoshiFan):

"e bine, mami?" laughing

| YoshiFan a răspuns (pentru 00dey):

"Este perfect, fiule!" laughing

| 00dey explică (pentru YoshiFan):

laughing hai ca-i tare faza

6 răspunsuri:
| SskorpyonN a răspuns:

Eu am un K500i, si am download-at un soft de pe site-ul www.sonyericsson.ro pentru a putea lucra mai usor cu telefonul.

Este un File Manager oferit de ei in mod gratuit. Cu utilitarul asta poti face orice modificare doresti tu asupra fisierelor telefonului tau. De asemeni, ar trebui sa le poti sterge si manual din telefon.