| Cristi_7218 a întrebat:

Cum sterg pozele de pe un iphone 4s? Au fost puse de pe itunes si nu sunt in camera rol ( deci nu apar normal ca sa le pot sterge direct din telefon ). Ele apar in albume noi si nu gasesc nici cum vreo optiune de stergere.

Răspuns Câştigător
| AnDr3y_2833 a răspuns:

Intra in itunes. dai la photos. acolo dai select folder. alege un folder gol. si dai sync. ar trebui sa functioneze eu asa facwinking

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Trebuie sa scoti pozele din libraria itune altfel nu cred ca iti va merge.Treb sa aduci alt folder cu poze acolo sau chiar un folder gol care sa il in, ocuiasca pe cel care deja contine poze si dupa dai sinc asa cum zicea cineva pe aici si cind vei pune telefonul va face sinc si cu telefonul si iti va sterge automat si pozele din telefon.Ca sinc iti sincronizeaza ce ai tu in calc cu ce ai in telefon.Adica ce ai in itune cu ce ai in telefon.Incearca si vezi cum o sa fie.Adevarul e ca itunul asta e cam naspa facut.Ori poate nu stim noi bine cum sa il accesam.O sa ma duc zilele astea pe la Apple si sa intreb sa imi explice ei exact cum e mai usor. Daca nu resusesti mai revino prin wekeend si poate gasesc ceva simplu.Bafta oricum