| viotedy a întrebat:

Cum sunt smart. Huawei? A avut cineva?

Răspuns Câştigător
| xRapid1923 a răspuns:

Eu am și depinde eu am y300 și sunt mulțumit de el, jocurile le rulează camera bună insă o să-l schimb cu un iPhone 4s, legat de telefon Huawei ce model iți recomand Huawei G6 și depinde acuma de buget. fundă?

| viotedy explică (pentru xRapid1923):

L-am vazut, camerele le are bune, dar displayul, rezolutia, bateria..nu e ce vreau eu.

| viotedy explică (pentru xRapid1923):

Dar de Allview seon ce zici?

| xRapid1923 a răspuns (pentru viotedy):

Da, se merită e un telefon foarte bun al celor de la Allwiew ori asta ori Viper depinde de care vrei. bafta