| Catalin_Vasile_1995 a întrebat:

Cum transfer ceva de pe calculator pe telefon fara cablu de date sau alte chestii? As dori ceva de genul bluetooth

Răspuns Câştigător
| PaulCCraciun a răspuns:

Pai nu-i asa simplu, nu stiu ce site vrei tu. daca ai laptop, acesta are bluetooth incorporat, daca ai desktop, trebuie un adaptor bluetooth care se baga intr-un port USB, adaptor ce trebuie cumparat.

2 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Pai cu altceva in afara de cablu de date/infrarosu/bluetooth nu prea exista.

| Catalin_Vasile_1995 explică (pentru PaulCCraciun):

Pai da-mi si mie site-ul daca il sti te rog frumos (pentru bluetooth)

| PaulCCraciun a răspuns (pentru Catalin_Vasile_1995):

Pai nu-i asa simplu, nu stiu ce site vrei tu. daca ai laptop, acesta are bluetooth incorporat, daca ai desktop, trebuie un adaptor bluetooth care se baga intr-un port USB, adaptor ce trebuie cumparat.