| Radu_Marian_1997 a întrebat:

Cum trec dn mod avion in mod general la Nokia lumia 520 {nu ma lasa sa ies din setarile telefonului adica am incercat din >setaridezactivare mon avion } funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

La telefonul meu, daca tin apasat butonul de unde trebuie oprit telefonul imi apare opriti alimentarea si mod avion. Si de la setari se poate, dar e mai usor asa. Nu e la fel si la al tau?

1 răspuns:
| Andreea_Bianca_1991 a răspuns:

Multumesc pentru accept.am aceeasi problema ca si Radu_Marin_1997 la acelasi tip de telefon, am incercat mai multe trucuri.Va rog ajutati-ma.Bianca