| Bubbico a întrebat:

Cum vi se pare Samsung Galaxy S4? Am auzit mai multe persoane spunand ca este mai bun S3. Si acum nu stiu ce sa mai zic. Sunt foarte mari aceste telefoane, sau incomode? Vreau mai multe detalii de acest gen, cum se comporta, cat de comode sunt, rezistenta, etc.
Funda pentru cel mai explicit raspuns :*

4 răspunsuri:
| Overom a răspuns:

Cu toate ca seamana la exterior S4 este mai bun la interior si asta inseamna procesor si toate cele daca era sa fie S3 mai bun ca S4 probabil cei de la compania Samsung nu mai scotea pe piata un telefon nou daca nu este mai bun ca precedentul ..Are sora mea S4 si e foarte perfomant chiar mai bun ca iphone 5

| rocaz850 a răspuns:

Dici Samsung Galaxy S4 este mai mult de cit S3 crede-ma are multi megapixeli si o grafica foarte buna pentru poze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba oamenilor, Iphone 6 va fi cel mai tare laughing)

| supermamici a răspuns:

Cum sa fie mai slab ca S3? Pana cand apare butterfly este cel mai bun telefon de pe piata: http://timez.ro/......e-preturi/ Si ramane de vazut la ce pret va aparea Butterfly-ul