| Elly7890 a întrebat:

Cum vi se pare telefonul Huawei ascendent g 300? pareri despre telefon de la cei care au acest telefon.multumesc!

2 răspunsuri:
| iLoveBoobies a răspuns:

Eu l-am avut si mie se pare accesibil si usor de folosit happy pe mine m-a multumit.

| Alex1234123 a răspuns:

Dupa specificatii pare suficient pentru cineva care nu are pretentii extraordinare fata de un telefon.
Fata de pret are o performanta destul de ridicata, daca mai adaugam ca iti place, da fuga la magazin si cumparal!