| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare telefonul Samsung galaxy s3?

6 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Foarte bun, chiar si acum este printre cele mai bune smartphoneuri, insa desigur inaintea lui S4.
S3 este chiar un telefon care merita banii, mult mai bun ca Iphone 5.
Ai aici toate detaliile despre el : http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php

| maryusmono a răspuns:

Un telefon excelent.

Tin sa iti spun ca daca vrei sa ti-l cumperi in aceasta perioada este foarte bine pentru ca pretul lui a scazut, odata cu aparitia telefonului galaxy s4.

Acum il gasesti la un pret de 1800 ron, dupa cum poti vedea aici: http://bit.ly/W3Cfbh

| zSchizophrenic a răspuns:

Ti-o spun din propria experienta, si eu am si ma bucur foarte mult de el. Poti sa faci tot ce vrei pe el, camera foto/video e de o claritate excelenta, etc. Dupa parerea mea, e foarte bun.

| ArrianaM a răspuns (pentru zSchizophrenic):

Cand l-ai achizitionat? si de unde?

| zSchizophrenic a răspuns (pentru ArrianaM):

Prin octombrie, dar l-am primit cadou.

| Smillee a răspuns:

E frumos dar are citeva defecte e cam mare si daca il scapi jos crapa ecranu.))