| yubaretzul a întrebat:

Cum vi se pare un iPhone 4S? Adica vreau sa stiu daca este bun pentru muzica, pentru jocuri etc... Cel mai complex raspuns primeste un fundoi mare mare mare... happy

Răspuns Câştigător
| Buu_Andrea_1995 a răspuns:

ReţeaGSM 850 / 900 / 1800 / 1900 / CDMA 800 / 1900Reţea 3GHSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 / CDMA2000 1xEV-DOLansare2011, Trimestrul: 4ValabilitateAvailableSAR0.99 W/KgMărimiDimensiuni115 x 58 x 9 mm Greutate137 gEcranTipLED-backlit IPS TFT, touchscreen, 16M culoriMărime640 x 960 px, 3.5 inch (~330 pixeli per inch)MultitouchNuProtectieRezistent la zgarieturi, oleophobic coatingTonuri de apelTipMP3CantitateUp to available memoryDifuzorDaJack 3.5mm DaMemorieAgendăNumar nelimitat de contacte, Apel fotoListă apeluri100 apeluri primite, numere formate si apeluri nepreluateMemorie internă16/32/64 GB spatiuConectivitateUSBDa, v2. 0WLanWi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspotPort infraroşuNuHDMINuBluetoothDa, v4.0 cu A2DPTransfer de dateWAPDa, WAP 2. 0EDGEDa3GHSDPA, 14.4 Mbps; HSUPA, 5.8 MbpsGPRSDaMediaMesagerieSMS (threaded view), MMS, Email, Push EmailRedare videoVideo and editorRedare audioAudio and editorCamera foto/videoFotoDa, 8 MP, 3264x2448 pixeli, autofocus, blit LEDFuncţii camerăTouch focus, geo-tagging, detectarea fetei, HDRVideoDa, Yes, 1080p@30fps, LED video light, stabilizator video, geo-taggingCameră secundarăDa, VGA, 480p@30fps, Apel video (wi-fi)DiverseSistem de operareiOS 5Procesor1 GHz dual-core ARM Cortex-A9ChipsetApple A5GPUPowerVR SGX543MP2SenzoriAccelerometru, giroscop, senzor proximitate, compasCeasDaAlarmăDaBrowserHTML (Safari)GPSDa, cu suport A-GPSCulori disponibileBlack, WhiteLimbiMajoritatea limbilor din Europa si Asia-PacificJocuriDownloadable, incl. motion-based- MicroSIM card support only
- Scratch-resistant glass back panel
- Active noise cancellation with dedicated mic
- Siri natural language commands and dictation
- iCloud cloud service
- Tweeter integration
- Digital compass
- Google Maps
- Audio/video player and editor
- Image editor
- Voice command/dial
- TV-out
*** CDMA available only if sold and activated for use on a CDMA network.BaterieBaterie standard, Li-Po 1420mAhRedare muzicăPana la 40 hStand-byPana la 200 h (2G) / Pana la 200 h (3G)Timp vorbirePana la 14 h (2G) / Pana la 8 h (3

1 răspuns:
| vRemi a răspuns:

IPhonul este bun pentru orice, muzica se aude foarte bine, este performant, nu se va virusa niciodata, jocuri poti sa iei cu caruta.