| Azt2405 a întrebat:

Cum ziceam, inchid telefonul, iar imediat dupa ce il inchid se deschide pur si simplu singur.
I-am dat si o resetare general, apoi un iPhone erase, tot nu s-a schimbat nimic ...care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Tine apasat tasta home si power pana apare logo-ul Apple (hard reset, de obicei rezolva majoritatea problemelor pe iphone).

2 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Problema nu e de la soft, e de la telefon, du-te la un service cred ca o sa te ajute big grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este în garanție mergi la magazinul de unde l-ai cumpărat, dacă nu la un service autorizat de telefonie mobilă.
Pa, pa.