| Stropdeploaie a întrebat:

Cunoaste cineva o oferta buna la abonament plus telefon inclus.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimeni, ca am vrut si eu, smecheri platesti de vreo 3 ori telefonul in cele 24 de luni de abonament, recomand 12 rate fara dobanda

| darrio2007 a răspuns:

Toate ofertele sunt bune. Dar pentru cei are ti le oferă.

| danutzu96 a răspuns:

Ca sa platesti mai mult decat face telefonul? Ia un abonament fara si pune bani deoparte daca vrei telefon. In plus, astia la abonamente tind sa le dea blocate in reteaua lor si daca vei vrea sa il vinzi chestia asta o sa traga pretul in jos.

Răspuns utilizator avertizat