| IonelVio a întrebat:

Cunoasteti ultimul update la messenger Android. Nu inteleg de ce nu imi merge de-abia se misca sau chiar deloc, am un allwiew x3 soul lite. Daca nu imi puteti da un raspuns poate stiti un update mai vechi care poate fi descarcat

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu il am de mult timp. Si nu am probleme cu el. Dezinstaleaza-l si instaleaza-l.

| octav005 a răspuns:

Care messenger? yahoo messenger? eu l-am dezinstalat de la ultimul update. e varza, nu mai este ce era inainte.

| KanezuY a răspuns:

De aia nu e bine sa ai telefoane Allview, ca nu ti merg mai nimic pe ele.