| LaurNebunu a întrebat:

DA,AM ABONAMENT CU INTERNET VODAFONE NELIMITAT PE TELEFON SI AM PRIMIT UN MESAJ CARE IMI ZICE CA VITEZA A SCAZUT DIN CAUZA CA AM DEPASIT TRAFIC INCLUS IN ABONAMENT
DECI E NELIMITAT? PE 8 IULIE SE VA REGLA?

Răspuns Câştigător
| deeamaria a răspuns:

Da, pe 8 se va regla cu siguranta!
Funda?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ei ti-au dat 4, 8, 12 sau un nr. limitat de gb. Odata ce ai consumat acel trafic, viteza ta la internet scade foarte mult.

| alexs99 a răspuns:

Da, e nelimitat, ti se da doar o limita in care daca nu te incadrezi va scadea viteza la net.Da, pe 8 iulie se va regla.
O zi buna.

| LaurNebunu explică:

Hai cineva

| LaurNebunu explică:

Aa funda? Ce e asa greu