| VisamsiSperam a întrebat:

Daca actualizez software-ul, datele din telefom mi se sterg? Am Samsung Galaxy J5 2015

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu!

| just4ecko a răspuns:

Datele de pe telefon nu se vor sterge. Dar nu recomand sa faci acel update. Desi vei avea mai multa memorie RAM libera, se vor instala noile update-uri ale aplicatiilor. Ceea ce-ti va micsora spatiul de stocare de pe dispozitiv. Eu am acelasi telefon si din pacate am facut greseala de a da update

| Stefanluca20032003 a răspuns:

Nup eu am avut un s3 mini si am dat de vreo 3 ori actualizate softwere si nu so sters nimic. Sper ca te-am ajutat