| ReignForest a întrebat:

Dacă actualizez telefonul cu android 11 pierd ce am în telefon? Agenda, jocurile, aplicațiile, pozele, videoclipurile etc?

5 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

De obicei nu se pierde, dar se recomandă un Backup, ca să fi sigură. Dar Poți Pune cei mai important, pozele pe un micro SD card sau google Drive. Scoți cartela Sim cu numerele de telefon și cam atât. Apoi dai actualizare către o nouă versiune de android.

| cfrtobias a răspuns:

Recomand daca e 3.0 versiunea poate sa nu actualizezi doar de e 3.1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei!

In unele cazuri e posibil sa se intample si asta, de aceea ar trebui sa faci backup cu smart switch, asta daca folosesti un dispozitiv Samsung, in orice caz, sunt convins ca vei gasi pe goole indiferent de producator

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pierde nimic doar că-ți vor apărea câteva modificări sau noi opțiuni, în rest toate vor rămâne la loc.

| rapandula a răspuns:

Absolut deloc. Toate raman.