| Buburuza10 a întrebat:

Daca ai Nokia lumia poti sa descarci poze pe un pc cu windows 7? Va intreb asta pentru ca am auzit ca daca ai pe telefon windows 8 nu poti sa descarci nimic pe un calculator cu windows 7.....Ideea este ca as vrea sa imi cumpar un Nokia lumia si voiam sa fiu sigura... apropo ce parere aveti de acest telefon?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da,poti sa descarci pozele din telefon indiferent de sistemul de operare! Nokia Lumia ce model?

| Buburuza10 explică (pentru neluL):

| neluL a răspuns (pentru Buburuza10):

E bun telefonul, are un raport calitate/pret excelent!
Conecteaza telefonul la un computer compatibil prin intermediul unui cablu USB compatibil.
Pe computer, deschide un manager de fișiere, cum ar fi Windows Explorer sau Finder și navigheaza la telefon.

Indicație: Telefonul este afișat în lista de dispozitive portabile cu numele de Windows Phone(chiar sub partitii). Pentru a vedea folderele din telefon, faci dublu clic pe numele telefonului. Există foldere separate pentru documente, muzică, fotografii, tonuri de apel și înregistrări video.
Tragi și plasezi elemente de pe telefon pe computer sau de pe computer pe telefon prin drag & drop.