| Tifanny9815 a întrebat:

Daca ai putea alege dintre Iphone 6 si Iphone 5s, pe care l-ai alege? Sunt nedumerita, ca desi 6 are unele imbunatatiri am auzit foarte multe lucruri rele despre el. iar 5s mi se pare cam mic si nu chiar asa de bun. Daca mi-ati da si argumente de ce alegeti unul dintre ele, ar fi perfect.

5 răspunsuri:
| crysstinnuta a răspuns:

IPhone 6 pentru ca eu stiu ca este la moda si mi se pare mai performant. Sper ca te-am ajutat cu ceva!

| Alexia23 a răspuns:

Eu am Iphone 6 gold 64 GB. Si te pot asigura ca nu este aproape nicio diferenta intre 6 si 5s pentru ca am avut. Si identic este si 5-ul..doar ca nu are amprenta. Singurele lucruri mai ok la 6 sunt legate de aspect. Este mai subtire si mult mai usor. Din pacate este mai mare.dar o sa te obisnuiesti si o sa-ti placa. Si are camera putin mai mare..Cam atat. Dar daca ar fi sa aleg. eu as lua 6 pentru ca este mai nou si chiar foarte ok la orice.

| stefaniastefi a răspuns:

6 logic. e mai mare si mai imbunatatit.

| MskDesign a răspuns:

E ca si cum ai alege intre un televizor lcd si unul led.Normal ca generatia mai noua este mai performanta, daca nu, la ce mai evolueaza tehnologia.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6 (128GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune.