| laurentiuus12 a întrebat:

Daca am 49 de puncte thank you la Orange cati banii trebuie sa mai dau pentru telefonul Orange nivo?

3 răspunsuri:
| Asha777 a răspuns:

Depinde cat costa telefonul ( 49 puncte thank you inseamna 4, 9 euro)

| Asha777 a răspuns:

Sau intreaba la Orange shop ca sa fii sigur

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In magazinul online, punctele tale Orange Thank You valoreaza cu 50% mai mult la tranzactiile cu prelungire de contract. In plus, beneficiezi si de oferta «vara asta reducerile se invart dupa soare». Iti recomandam sa te autentifici in contul tau online, sa alegi telefonul pe care ti-l doresti, alege « prelungire contract » si apoi « alege pret ». In felul acesta vei vedea exact care este pretul telefonului, cu toate reducerile aplicate deja. Mai multe detalii despre oferta speciala poti gasi aici: http://www.orange.ro/hotsummer/.
O zi buna,
Orange Helpers