| Jokerul12 a întrebat:

Daca am abonament la cosmote de 350 lei pe luna si din 3 ani mai am 8 luni si ieri a venit o femeie de la cosmote sa prelungesc contractul si i am spus ca da, il prelungesc doar daca imi da 3 telefoane s7 sau s8 si mi au zis ca se uita la oferte si ca nu stiu ce, ce sanse sunt sa imi dea 3 telefone s8 la abonament de 350 lei pe luna si daca imi da cam cat mi ar mai adauga la abonament?

3 răspunsuri:
| asdfq a răspuns:

Un s7 se ofera la un abonament de 45 euro pe luna fara tv. fa tu calculele

| Jokerul12 explică (pentru asdfq):

Pai si daca am abonament de 80 de euro si 3 s7 costa 130 euro, imi adauga bani la abonament sau ma pune sa platesc cash inca 1000 lei?

| asdfq a răspuns (pentru Jokerul12):

Depinde daca tu alegi sa platesti diferenta ca adaos la abonament in termenul perioadei contractuale sau la inceputul abonamentului ''cash'' cum spui tu