| mrxmihaix a întrebat:

Daca am abonament la Orange si vreau sa-mi iau un telefon pe care ei nu-l au atunci in magazin, se poate da comanda?
mentionez ca vreau sa prelungesc abonamentul
funda!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă modelul respectiv se găseşte pe stoc în depozitul central, atunci se poate da comandă!

Toate cele bune.

| Kriss96 a răspuns:

Sigur ca se poate. Ei dau comanda si el vine acolo la magazin. Tu doar te duci sa-l iei si totodata prelungesti abonamentul.

| Goooogle a răspuns:

Daca nu il mai au pe stoc, da poti sa ii da comanda dar daca nu il au adica nu l-au adus nu se poate.

| InspectorGadget a răspuns:

Sigur intri pe site-ul www.orange.ro
apoi iti alegi abonamentul sau telefonul si alegi pe care vrei si apoi iti scrie client nou sau exzistent selectezi exzistent si selectezi perioada contractuala si iti alegi si telefonul pe care il vrei, mai multe optiuni iti spun ei pe site, trebuie comandat pe numele titularului de abonament si vei plati acasa valorea teleonului in functie de abonamentul pe care il alegi,
sincer nu te-as sfatui sa iti faci abonament decat daca ai bani si nu ai ce face cu abonament ca dai bani degeaba mai mult de cat valoreaza telefonul dar tu faci cum vrei