| GhitaAndrei a întrebat:

Dacă am asigurare și garanție la telefon pot schimba bateria la telefon pe gratis?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Nu poti sc himba nimic pe gratis, doar asa ca iti vine tie.Acea garantie este doar daca telefonul se defecteaza fara sai fi facut tu ceva.
Daca ai garantie si pentru accidente, atunci se repara moca.
Sau se poate schimba, doara daca acea baterie este defectuoasa, daca acele modele de telefoane au recall la fel iti schimba moca si daca nu este in garantie.

Deci daca bateria la telefonul tau nu are nimic, atunci nu poti schimba gratis pentru ca nu ai motiv sa schimbi.

1 răspuns:
| ReddY25 a răspuns:

Din păcate, nu poți