| miruna854 a întrebat:

Daca am gasit un iphone 5 in italia si acum e in Romania aceea persoana care l a pierdut il poate gasi? Fundaaaa

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da. Și dacă îl găsește știi că vei intra la închisoare sau vei primi o amendă destul de mare, nu?
Așa-i românul, sărac și nesimțit. Ce găsește și nu-i al lui nu-l ma dă înapoi.

| OldSoul a răspuns:

Da, mai mult ca sigur il poate gasi, totul e doar sa vrea asta.
Acum ceva timp a fost un caz in presa in care un iPhone a fost furat undeva din europa si a fost gasit in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il poate gasi big grin dar e putin probabil sa il mai caute, deoarece nu simplu pentru oricine, cam 10-15% din romani stiu cum se face happy