| thelovelyangel a întrebat:

Daca am incarcator Alview si il conectez cu un cablu de date Samsung pentru a-mi incarca telefonul este o problema? Se defecteaza ceva?

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Cel mai sigur ar fi sa-l bagi la incarcat prin USB big grin asa nu risti nimic

5 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Daca-l incarci la PC prin USB nu e nici o problema daca-l incarci la priza cu adaptor atunci trebuie sa te asiguri ca are acelasi Amber/i cu cel original.

| thelovelyangel explică (pentru SorinTudor):

Ma refer la incarcatorul acela de priza normala care are USB si se introduce cablul de date in incarcator. Intelegi ce vreau sa zic? laughing) Scuze de exprimare, dar chestia asta e prea,, noua`` si nu ma pricep, nu am auzit multe.

| SorinTudor a răspuns (pentru thelovelyangel):

Da si eu tot la aia ma refer, ai doua posibilitati: ori il incarci la PC prin USB ori il bagi in priza

| thelovelyangel explică (pentru SorinTudor):

Merci ca ma suporti! pe cablul de date de la Samsung nu scrie, DAR cred ca e mai important incarcatorul ala care se baga in priza.

| SorinTudor a răspuns (pentru thelovelyangel):

Cel mai sigur ar fi sa-l bagi la incarcat prin USB big grin asa nu risti nimic

| euu2307 a răspuns:

Buna.si eu am Allview si il incarc cu un alt incarcator de la alt telefon si nu am avut nici o problema cu el tongue