| dorinta233 a întrebat:

Dacă am instalat skype din google play şi vorbesc cu cinevă video sau normal, mă costă ceva? Eu sunt conectat la wireless la un vecin de pe mobil.

Răspuns Câştigător
| andrey96 a răspuns:

Nu te costa absolut nimic.

4 răspunsuri:
| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Nu te costa nimic pentru ca sunt free call-uri pe net:d

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

| radu75 a răspuns:

Si eu folosesc zi de zi si nu m a costat nimic, de fapt nici nu avea cum, am cartela si nu am credit. dar ai mare grija daca ai abonament sau daca ai credit pe cartela, totul e din setarile de date. sa le ai inchise si sa fie deschis doar wirelles

| speedygonzales2002 a răspuns:

E total gratuit

| BMTHMada a răspuns:

Nu costa nimic.