| Dinca_Alexandru_1996_M3AM a întrebat:

Dacă am luat un telefon s8+ la abonament sin Anglia si il dau pierdut telefonul poate funcționa în românia adică se poate sa fie blocat sau decât cartela se poate bloca! Am nevoie de un raspuns cat mai rapid!

Răspuns Câştigător
| StoianDavidLuiz a răspuns:

Da poate functiona si in Romania si unde vrei tu. Eu am facut tot la fel un abonament la S8+ in Germania dupa am venit inapoi in tara nu mi s-a intamplat nimic. Cartela se poate opri deoarece la ea trebuie sa platesti neaparat ca sa o menti activata.

1 răspuns:
| MariusMw a răspuns:

Daca ai propriul cont de magazin play nu ti-l pot bloca eu iti recomand sa cauti pe Youtube cum sa ii faci root si atunci sigur nu pot sa iti mai faca ceva la el