| Melissaasdfghjkl a întrebat:

Daca am minute internationale Orange si sun din strainatate pe cineva din Romania voi mai fi taxata?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, evident că o fi taxată.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca in abonament ai incluse minute pentru apelare din Roaming atunci nu vei fi tarifata. In caz contrar apelul va fi taxat, conform destinatiei in care te afli. Detalii privind costurile sunt disponibile aici: https://www.orange.ro/roaming/abonament/tarife-standard-voce/index.html.

O zi buna,
Orange Helper

| Y5droid a răspuns:

Da. Tu iti vei consuma minutele iar cel pe care il suni isi va consuma din credit.