| WhatAmIIF333 a întrebat:

Daca am o aplicatie neactualizata, o dezinstalez si o instalez dupa aia la loc, ea se va instala actualizata? Dau funda la cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA,poate sa nu se instaleze actualizata doar daca pentru asa model de tehnologie nu este inca actualizarea...am patit asa.

| AleAnyo a răspuns:

Da

| andruska00 a răspuns:

Da dar nu are rost sa o dezinstalezi si instalezi inapoi, doar actualizeaza.Dar daca de exemplu aplicatia e din telefon spre exemplu pe S7 am avut Facebook din telefon si nu il pot sterge doar trebuie sa il actualizez atat. Sper ca te-am ajutat.