| Ciocoflencea a întrebat:

Daca am pe un iphone 4s gevey sim si am ios 6 pe el si vreau sa ii fac update la 8 trebuie sa ii cumpar alt gevey? sau pot sa scot gevey-ul sa ii fac update sa il pun la loc si va merge in continuare?

1 răspuns:
| AlexAlexutzu2002 a răspuns:

Dacă scoți gevey-ul nu o să-l mai poți folosi asa sunt ele... Ai băgat simul cu givey-ul dacă îl scoți nu o sa mai meargă trebuie sa cumperi alt gevey... Asa ca fa update cu el I'm telefon dacă nu vrei sa cumperi alt ghevey