| Maruuuca a întrebat:

Daca am Samsung Galaxy mini 2, merg la el niste casti de Iphone 4? Dau FUNDA primului raspuns complet!

Răspuns Câştigător
| AndreiAndrew a răspuns:

Da, poti! Pentru ca sunt casti cu mufa iniversala, care merge si la Samsung Galaxy mini 2

6 răspunsuri:
| Jee354 a răspuns:

Da, merg.

| CristianCRS a răspuns:

Da merg, și merg orice casti care au jack-ul de 3.5 mm.

| Maruuuca explică (pentru AndreiAndrew):

Merg castile, dar nu merge microfonul (adica daca incerc sa vorbesc celalat nu aude minic) si nici butoanele de volum. Pot raspunde cu cel din mijloc, dar atat. Inseamna ca sunt sticate castile?

| Maruuuca explică:

Merg castile, dar nu merge microfonul (adica daca incerc sa vorbesc celalat nu aude minic) si nici butoanele de volum. Pot raspunde cu cel din mijloc, dar atat. Inseamna ca sunt sticate castile?

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiAndrew a răspuns (pentru Maruuuca):

Nu, inseamna ca Telefonul nu este compatibil in totalitate!