| Simina1619 a întrebat:

Daca am scris un mesaj, si l-am trimis, dar cealalta persoana are telefonul inchis (deci nu l-a vazut si nici mesajul nu s-a trimis); si sterg mesajul, il va mai primi? Merci :3

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o mica mare diferenta intre destinatarul nu a primit mesajul ca avea telefonul inchis SI mesajul nu a fost trimis

| Deliiiia a răspuns:

Cand isi va deschide telefonul il va primi.

| KinekT a răspuns:

Daca mesajul nu s-a trimis atunci cum crezi ca il va primi?

| OMGisBrainiac a răspuns:

Daca tu ai dat "trimite" de pe telefonul tau sunt sanse de 95% sa il primeasca.
Sunt unele cazuri speciale la unele telefoane cand mesajul este transferat intr-o anexa si este mai greu sa il gasesti sau il primesti cu intarziere.

| LEDKIT a răspuns:

Da dar cu intarziere