| Antonia50 a întrebat:

Daca am spart ecranul telefonului, intra in garantie sau trebuie luat altul?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Defectiunile produse din vina ta nu sunt acoperite de garantie, asa ca va trebui sa platesti reparatia. Citeste certificatul de garantie.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Trebuie sa-l cumperi tu.

| gelu1970 a răspuns:

In acest caz garantia nu acopera nimic.

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Garantie:este o hartie care iti acopera costurile daca din lor, a produsului, s-a stricat adica daca apare o defectiunea.Dar daca ai spart ecanu e din vina ta si trebuie sa-l platesti.Bafta.Sall

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Am avut probleme de scriere daca din vina lor...