| Andreeauta a întrebat:

Daca am terminat in aprilie abonamentul dar eu in februarie l-am prelungit trebuie sa vorbesc sa opreasca contractul vechi sau se opreste automat?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In februarie a fost oprit automat vechiul abonament. Doar daca noul abonament nu a fost facut pe un numar nou. Am banuit ca ar fi vorba de un abonament telefonic, ca nu stii sa formulezi o intrebare completa!

| Andreeauta explică (pentru Salontanul):

Abonamentul nou a fost facut pe acelasi numar. Si scuze ca am uitat sa specific, era despre abonament de telefonie

| Salontanul a răspuns (pentru Andreeauta):

Atunci s-a anulat cel vechi!