| Gabrieluț a întrebat:

Daca am un abonament de date la viteze 3G si imi cumpar un telefon LTE 4G nu va merge internetul? pentru ca suporta doar retele 4g sau va merge si cu 3g.De ce unele cu 4g sunt mai ieftine de cat cele normale?

Răspuns Câştigător
| Marius_Alexandru_1994 a răspuns:

Iti va merge pe 3G, sau H+. E
4G este mai ieftin pentru ca noile tehnologii sunt proiectate sa fie mai bune dar si mai ieftine in acelasi timp. Lumea cauta pret nu calitate.

1 răspuns:
| AlinNxD a răspuns:

Iti va merge, este vorba ca suporta 4g, nu ca merge decat 4g