| mdeni10 a întrebat:

Dacă am un încărcător care merge doar pe încarcare lenta(vreo 5 ore îi ia) si problema e la încărcător ca am incercat cu altul, daca l duc la garantie mi l înlocuiește?

Răspuns Câştigător
| Noone09 a răspuns:

Da ar trebui să-l schimbe ca doar ai cumpărat telefonul cu tot cu acessorii nu happy

2 răspunsuri:
| crazypop a răspuns:

Daca nu incerci, n-ai de unde sa stii.
Dar cand te duci spune-le ca s-a defectat si iti incarca cand vrea el, si ca stai foarte mult timp sa se incarce, nu ca iti incarca in 5 ore ca asta nu e un motiv sa ti-l schimbe.

| Noone09 a răspuns (pentru crazypop):

Da man ai dreptate să aștepți sa se încarce tel in 5h e o nimic toată e perfect normal, *un telefon in mod normal trebuie sa se incarce in 2:30 cel mult 3h la chinezării