| 1Chris1 a întrebat:

Daca am un telefon de exemplu Galaxy Young si imi trebuie USB-ul de la acest telefon la un Galaxy Mini, ma pot conecta? Adica USB-ul de la un telefon functioneaza la toate?

4 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

În general da. Eu de exemplu folosesc același usb pentru două telefoane diferite Samsung.

| Monku a răspuns:

Daca mufele sunt compatibile, da.In general toate telefoanele de noua generatie care utilizeaza Android au acelasi tip de cablu usb, care poate fi folosit la toate modele Samsung si nu numai.

| Cozma_Loredana_1989 a răspuns:

Da merge pentru ca amandoua au mufa micro usb, care merg la toate smarphonurile.

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca nu stii ce este ala usb.La un capat este acelasi.Cel care intra in pc, laptop, etc.La celalalt capat trebuie sa se potriveasca tipului de telefon pe care il ai.