| alexfotbalpoli a întrebat:

Daca am un telefon la eMAG si mi se strica telefonul ma duc la ei cu garantia si ei trimit telefonul undeva? cine a mai trimis telefoane la eMAG din cauza problemelor, lati primit cu zgarieturi noi?

1 răspuns:
| BlueByte a răspuns:

Cei de la eMag sunt foarte seriosi sa stii.Da te duci la ei cu garantia si se ocupa ei de toate necesitatile.Nu se va intampla niciodata sa til dea cu zgarieturi si daca se intampla, ai dreptul sa faci reclamatie.