| Jokerul12 a întrebat:

Daca am vorbit sa fac un abonament la cosmote si mi au spus ca imi vor da un telefon, si ca maine semnez contractul vin ei la mine, tot maine imi va aduce telefonul?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cum ai reusit? Cosmote nu mai exista de cativa ani!

| tril a răspuns:

Telefonul ti se da la semnarea contractului.
Dar nu inteleg, de ce sa vina ei la tine? Nu mergi tu la ei?

| Jokerul12 explică (pentru tril):

Sunt client vechi am 6 ani la ei si mi au facut o oferta sa mi ofere 3 telefoane s8, 2 fiilor mei si 1 sotiei si nu prea am idee daca maine o sa imi vina telefoanele ca femeia ca m-a sunat mi-a zis ca maine vine contractul sa l semnez. acum n am idee.

| Roxin a răspuns (pentru Jokerul12):

3 s8? La ce abonament?
Ma indoiesc de asa oferta de fidelizare. Am lucrat o perioada in telecom si nu am auzit astfel de oferte. Esti sigur ca ai inteles bine oferta?

| Jokerul12 explică (pentru Roxin):

La 450 lei + tva. Si da, am inteles perfect