| CastiCuMicrofon a întrebat:

Daca amo pereche de casti (care nu au microfon) pot vorbi cu ele la telefon (folosind microfonul de la telefon)?
Mi-am cumparat o perche de casti care nu au microfon incorporat si as vrea sa stiu daca pot vorbi in timp ce ele sunt conectate (sa aud in casti si sa se auda de la microfonul din telefon).

Funda!

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Da, poti sa vorbesti cu castile la telefon ( il ti aproape de gura)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti vorbi folosind microfonul telefonului, insa tu nu vei auzi nimic in casti daca acestea nu au microfon. happy