| CastiCuMicrofon a întrebat:

Daca amo pereche de casti (care nu au microfon) pot vorbi cu ele la telefon (folosind microfonul de la telefon)?

Mi-am cumparat o perche de casti care nu au microfon incorporat si as vrea sa stiu daca pot vorbi in timp ce ele sunt conectate (sa aud in casti si sa se auda de la microfonul din telefon).

Funda!

2 răspunsuri:
| jrockfreak a răspuns:

Eu am avut multe casti de acest gen si niciuna nu mi-a mers, prin urmare nu, dar o incercare nu e asa mare lucru.

| valeria159 a răspuns:

Poti, dar pune telefonul mai aproape gura daca vorbesti.